- Vain verkkokaupasta
Turvakynä Artline Secure Marker EKSC-4 Turvakynä Artline Secure Marker EKSC-4
Turvamerkintäkynä peittää yksityiset tiedot paperidokumenteista pysyvästi.
Turvapussi rahan kuljetukseen Nouto. -painatuksella / 500kpl.
Nouto. -painettu COEX-turvapussi arvotavaralle ja rahan kuljetukseen on suunniteltu kestämään kovaakin käsittelyä ja kosteutta. Koko noin 150x240mm, 50 kpl/paketti.
AmerSafe-pussissa on koko pussin levyinen turvateippi ja painatus muiden reunojen saumassa. Tämän ansiosta kaikki murtoyritykset näkyvät pussista välittömästi, myös mekaanisten yritysten lisäksi myös esim. kuuman ilman tai liuottimien avulla tehdyt avaamisyritykset näkyvät heti. Turvateippiin piilotetut indikaattorit, kuitti-slipeissä toistuva juokseva numerointi ja viivakoodit yksilöivät jokaisen pussin, estäen näin niiden sekoittumisen tai joutumisen vääriin käsiin.
AmerSafe Eco -turvapussi on laadukasta, mustavalkoista polyeteenikalvoa, jonka valmistusmateriaalista yli 40% on kierrätysraaka-ainetta ja ne voidaan kierrättää nykyisissä kierrätysvirroissa.
Turvamerkintäkynä peittää yksityiset tiedot paperidokumenteista pysyvästi.
Turvakuviointi estää salassa pidettävien tietojen näkymisen.
Turvapussi arvotavaralle ja rahan kuljetukseen B5 / 500kpl.
Turvapussi rahan kuljetukseen Nouto. -painatuksella / 500kpl.